PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703470}

Happy Valley

7,9 4 233
oceny
7,9 10 1 4233
8,8 4
oceny krytyków
Happy Valley
powrót do forum serialu Happy Valley

Szukam ciekawych seriali kryminalnych (najchętniej angielskich). Oglądałam już Happy Valley, Shetland, Hinterland, Wallandera, oraz kryminały retro Poirota i Ojca Browna. Polecicie mi coś jeszcze?

ocenił(a) serial na 9
missb_filmweb

W podobnym klimacie polecam Broadchurch.
I trochę inny, ale w sumie też kryminał Peaky Blinders

ocenił(a) serial na 8
Zuzaa_3

Broadchurch już znam. Poczytam o Peaky Blinders i zobaczę czy to dla mnie. Dzięki :)

ocenił(a) serial na 9
missb_filmweb

Nie ma za co:) Może coś jeszcze tu znajdziesz
www.serialo wa. pl/ 118853/ najlepsze-brytyjskie-seriale- krymin alne-z-ostatnich-lat/
wystarczy spacje usunąc

missb_filmweb

Luther, Marcella. Ze skandynawskich polecam Forbrydelsen i Most nad Sundem.

użytkownik usunięty
missb_filmweb

And then there were none (wersja z 2015).

missb_filmweb

Polecam Morderstwa w Midsomer.

256PL

tez zaczelam..maz chetnie go oglada, to tez zobacze

missb_filmweb

"The fall" z Gillian Anderson! I "The killing" Amerykańska wersja skandynawskiego serialu, bardzo dobrze zrobiona.

ocenił(a) serial na 8
Messalina

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. :)

ocenił(a) serial na 9
missb_filmweb

Godne polecenia: Grantchester oraz Endeavour

ocenił(a) serial na 10
missb_filmweb

Jeśli lubisz angielskie kryminały to polecam Scott & Bailey - b ciekawe kobiece postacie, Ripper street i Mordercę z Whitechapel, jeszcze Prawnicy (Silk) ten bardziej prawniczy niż kryminalny ale ma b fajny angielski klimat. Wszystkie seriale dostępne na BBC. Ja jeszcze lubiłam Afterlife, trochę o duchach ale serial bardzo klimatyczny, co prawda oglądałam to wieki temu i nie mam pojęcia jak jest z dostępnością. W ogóle zwróć uwagę na Lesley Sharp super aktorka i gra w wielu dobrych serialach.

ocenił(a) serial na 10
kazimiera

I jeszcze Vera

ocenił(a) serial na 9
missb_filmweb

z seriali kryminalnych polecam też Line of duty, The missing, Top of the Lake, Most nad Sundem, islandzki Trapped (Ófærð ) i coś w tym klimacie tylko z elementami lekkiego horroru Fortitude ;) czekam na następne sezony tych seriali, bo nie mam już co oglądać ;

missb_filmweb

z kryminalnych polecam Na granicy cienia i Żądze krwi, a jeśli chodzi o inne ciekawe seriale angielskie to warto zobaczyć Secret State oraz Uczciwą kobietę.

ocenił(a) serial na 8
missb_filmweb

marcella .... jestem właśnie po ..... świetne kino .... dobra ścieżka dźwiękowa

missb_filmweb

The Fall

sol4me

No i Sherlock oczywiście ;)

missb_filmweb

Rillington Place !!!

missb_filmweb

jeszcze Endeavour

ocenił(a) serial na 6
missb_filmweb

Line of duty! Mega serial

missb_filmweb

MOIM ZDANIEM NAJLEPSZE: 1. The Killing (mroczny klasyk) 2. Love/Hate (uwielbiam) 3. Luther 4. True Detective 5. The Fall 6. Mayday 7. Good Cop (tylko 4 odcinki, bardzo polecam) 8. Sherlock (oczywiście musi być)

o matko ile tego obejrzałam, właśnie mi to uświadomiłaś!

missb_filmweb

Ja jeszcze poleciłabym Tobie: Nadkomisarz Banks (DCI Banks) i Milczący Świadek. A w takim luźniejszym klimacie z kolei o rozwiązywaniu starych spraw (też na BBC) Nowe Triki.

ocenił(a) serial na 9
missb_filmweb

Unforgotten
http://www.filmweb.pl/serial/Unforgotten-2015-751170

ocenił(a) serial na 10
missb_filmweb

Koniecznie "The river" <3 <3 <3

missb_filmweb

Jesli chodzi o kryminaly to polecam skandynawskie kino . Serie fobrydelsen itp:)

missb_filmweb

Polecam gorąco najlepsze brytyjskie seriale kryminalne Line of Duty i Bodygard!

missb_filmweb

https://www.filmweb.pl/serial/%C5%BB%C4%85dza+krwi-2002-139546 troche stary ale dobry angielski serial

missb_filmweb

Większość seriali, które poleciłabym już została wymieniona w tym wątku. Dodam jeszcze Niewiarygodne (Unbelievable) - co prawda nie brytyjski, ale trzyma poziom. I Forbrydelsen, czyli duński pierwowzór The Killing.

missb_filmweb

Sherwood.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones