Helen McCrory

Helen Elizabeth McCrory

8,3
14 089 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Helen McCrory

Ma zagrać Narcyzę Malfoy, czyli siostrę Bellatrix...hmmm..ciekawe co z tego wyjdzie..

Mr_MarQx

a ja jej nie widzę w tej roli :P
dziwnie będzie wyglądać ^^
chyba że ładnie ją ucharakteryzują (jak w przypadku Belli... ale trochę z zębami przesadzili x()

ps. dlaczego nie można filmografii edytować?

anes

Co z tego wyjdzie?
Złota malina.
Żenada.

Narcyzą miała być Naomi Watts!

Kitty_14

Ona jest brzydka i nie powinna zagrać Narcyzy. ciekawe jak będzie wyglądała z włosami blond chyba jeszcze gorzej. Ja najlepiej widziałabym w roli Narcyzy Naomi Watts :)

Mr_MarQx

Trudno powiedzieć mi cokolwiek na temat tej aktorki, ale jeśli chodzi o Naomi Watts, to wydaje mi się, że do roli Narcyzy miałaby zbyt delikatne rysy. Najchętniej widziałabym w tej roli Nicole Kidman, ale wiadomo, że szanse na to sięgają zera.

Tasche

racja! Nicole Kidman nadawałaby się bardzo dobrze. Ale rzeczywiście szanse, że zagra są niewielkie. szkoda

Mr_MarQx

ŻAL! KATASTROFA!
Ona ma tyle do Narcyzy co Polska do Chin...
żal xD

Mr_MarQx

Kurde, to wogóle kosmos żeby jakaś ciemnooka brunetka grała piękną Narcyzę o blond włosach, biaej skórze i chłodnych niebieskich oczach!!! kto dobiera tych aktorów? nigdy nie miałam (prawie) żadnych zastrzeżeń co do doboru aktorów do serii filmowej, Luna była super, Bella przechodziła moje wyobrażenia, ale kurde! Coś tu jest nie tak.

Bardzo się boję o "Księcia Półkrwi". Poprzednia już była skiepszczona. Pozostaje mi tylko modlitwa :(((

KairaMcLilian

Zgadzam się.
W ogóle nie podobna do Narcyzy to jest totalna porażka...

Mr_MarQx

Ja również jej nie widzę jako Narcyzę. W ogóle jej nie przypomina.

Mr_MarQx

Naomi Watts- idealna.
Helen McCrory- nie bardzo.
Tak, Nicole też by pasowała, choć dla mnie Naomi byłaby idealna.

Apropos: i tak Helenka w roli Bellatrix była nieziemska :D

Mr_MarQx

Helen jest zupełnym przeciwieństwem opisanej w książce Narcyzy Dx Protestuję Dx Przedtem nie miałam żadnych wątów co do wybranych aktorów, wszyscy mi bardzo pasowali (no może oprócz Cedrika, który mógłby być TROCHĘ inny) a teraz co? Nie, ja się nie zgadzam... Dx

Arianne

Ja też bym w roli Narcyzy widziała Nicole Kidman ;)

Mr_MarQx

Ludzie, jej obecny kolor włosów i oczu nie ma znaczenia, ważne są rysy twarzy, a te jak na Narcyzę są idealne. Ostre, drapieżne, nieprzyjemne. Zobaczycie, wyjdzie z tej roli zwycięsko. Skoro Kidman zagrała Virginię Woolf, to nikogo już takie czary nie powinny dziwić.

Prawdziwa_Magdalena

Tylko, że Narcyza wcale nie była wyjątkowo drapieżna i nieprzyjemna. Była także wrażliwa.

risk

W książkach wyraźnie jest napisane, że gdyby nie wiecznie skrzywiona w grymasie antypatycznej zimnej suki twarz, byłaby piękna. Widziałam tą panią jako żonę Blaira w 'Królowej' - przyznam, że nie poznałabym jej patrząc na to foto - gdy sie uśmiechała była na prawdę urocza i pełna wdzięku co tylko dowodzi jak wielki wpływ na udane dopasowanie do roli ma nie wygląd kropka w kropkę, a odpowiednia mimika.

Prawdziwa_Magdalena

http://www.snitchseeker.com/gallery/displayimage.php?album=407&pos=13

Narcyza.

użytkownik usunięty
Mr_MarQx

Nadal uważam, że średnio pasuje do roli Narcyzy.. Ale Kidman.. To by była wspaniała Narcyza..

Ale wy się znacie, Naomi Watss pfff żal żal żal. Tak nadawaliście na Helen McCrory, teraz powinniście się wstydzić, w roli Narcyzy wypadła bosko, była piękna i dumna i wyszła idealnie, oprócz wyglądy świetnie zagrała swoją rolę, i wyszła obronną ręką z tego zadania, a teraz zostały tylko wasze żałosne komentarze, które jak czytam to wywołują na mojej twarzy śmiech

Mr_MarQx

No jak ją zobaczyłam to nie mogłam uwierzyć zmieniła się nie do poznania według mnie to ładnie wyszła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones